GÜNCEL:
Gerze MYO Öğrencilerinin DGS Başarısı
banner351

Gerze Meslek Yüksekokulu’nun çeşitli programlarından mezun olan ve Dikey Geçiş Sınavına girerek Lisans Programlarına kayıt yaptırmaya hak kazanan pek çok öğrenci, Yüksekokulun sevinç kaynağı oldu. Gerze Meslek Yüksekokulu konu ile ilgili olarak şöyle bir açıklama yaptı.

“Gerze Meslek Yüksekokulu Yönetimi olarak gerek önlisans eğitimi süresince öğrencilerimizi eğitim gördükleri programlarda sektörel hayata hazırlayan gerekse öğrencilerimizin lisans eğitimi almalarına yönelik motivasyonlarını da yüksek tutarak onların akademik alanda da gelişmeleri yönünde emek sarfeden akademik personelimize teşekkür ediyor, başarıları ile bizlere onur kaynağı olan öğrencilerimizi kutluyor, bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyoruz.”

2017-DGS yerleştirme sonuçlarına Lisans eğitimi almaya hak kazanan öğrencilerin isimleri ve yerleştikleri üniversite ve bölümler aşağıda belirtilmektedir.

Sıra

Adı Soyadı

Programı

Kazandığı Üniversite

Bölümü

1

Damla Sanem OLGUN

Radyo ve TV Programcılığı

İstanbul Üniversitesi

Radyo TV ve Sinema

2

Gülten KAHRAMAN

Radyo ve TV Programcılığı

Ankara Üniversitesi

Gazetecilik

3

Emre KILINÇOĞLU

Radyo ve TV Programcılığı

Kastamonu Üniversitesi

Gazetecilik

4

Yusuf Furkan CİMŞİR

Radyo ve TV Programcılığı

Akdeniz Üniversitesi

Radyo TV ve Sinema

5

Emrullah PESEN

Radyo ve TV Programcılığı

Adnan Menderes Üniversitesi

Radyo TV ve Sinema

6

Gülizar KOYUNCU

Radyo ve TV Programcılığı

Nişantaşı Üniversitesi

Radyo TV ve Sinema

7

Dilara KURU

Radyo ve TV Programcılığı

Giresun Üniversitesi

Gazetecilik

8

Ecem Nur ERGİN

Radyo ve TV Programcılığı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Gazetecilik

9

Sabire ÇELİK

Radyo ve TV Programcılığı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Gazetecilik

10

İpek ŞAHİN

Radyo ve TV Programcılığı

Giresun Üniversitesi

Radyo TV ve Sinema

11

Alican ÇELİK

Radyo ve TV Programcılığı

Gaziantep Üniversitesi

Gazetecilik

12

Nazmiye ŞAHİN

Radyo ve TV Programcılığı

Uşak Üniversitesi

Yeni Medya

13

Elif BEKAR

Radyo ve TV Programcılığı

Kastamonu Üniversitesi

Gazetecilik

14

Furkan ŞİMŞİR

Radyo ve TV Programcılığı

Akdeniz Üniversitesi

Radyo TV ve Sinema

15

Gözde Nur EKŞİ

Radyo ve TV Programcılığı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Radyo TV ve Sinema

16

Mahmut OLĞAR

Radyo ve TV Programcılığı

Ordu Üniversitesi

Sinema ve Televizyon

17

Gökhan KESKİN

Radyo ve TV Programcılığı

Sakarya Üniversitesi

Gazetecilik

18

Ayşe AKKAŞ

Radyo ve TV Programcılığı

Selçuk Üniversitesi

Gazetecilik

19

Yaser TOPRAK

Radyo ve TV Programcılığı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Gazetecilik

20

Kübra URHAN

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Aksaray Üniversitesi

Turizm İşletmeciliği

21

Hasan AKGÖNÜL

Otobüs Kaptanlığı

Mustafa Kemal Üniversitesi

Turizm İşletmeciliği

22

Oğuzhan TAŞHAN

Grafik Tasarımı

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi

Grafik Tasarımı

23

Serhat Sefa BALCİ

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

24

Tuğba DEDE

Deniz ve Liman İşletmeciliği

Sakarya Üniversitesi

Uluslararası İlişkiler

25

Semra METİN

Bilgisayar Programcılığı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

İstatistik

26

Mehmet Erdi AYGÜN

Radyo ve TV Programcılığı

İstanbul Üniversitesi (Uzaktan Öğretim)

Halkla İlişkiler

27

Funda ÖZDEMİR

Radyo ve TV Programcılığı

İstanbul Üniversitesi (Uzaktan Öğretim)

Halkla İlişkiler

28

Selim ASAN

Radyo ve TV Programcılığı

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

Uluslararası İlişkiler

29

Merve Büşra KALYONCU

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

İşletme

30

Göksu AĞILLI

Radyo ve TV Programcılığı

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

Uluslararası İlişkiler

31

Mustafa ÜSTÜNKAYA

Radyo ve TV Programcılığı

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

Kamu Yönetimi

32

Büşra GÜNESEN

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

Maliye

33

Furkan KUŞÇU

Otobüs Kaptanlığı

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

İşletme

34

Ayşenur GÖKMEN

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

İşletme

35

Eda DİKMEN

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

İşletme

36

Muhammed Arif KAYA

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

İşletme

37

Hasan CUMUR

Otobüs Kaptanlığı

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

İşletme

38

Medet Emre İNANIR

Radyo ve TV Programcılığı

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık

39

Aykut GÜNEŞ

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Anadolu Üniversitesi(Açıköğretim)

Konaklama İşletmeciliği



Gerze Gündem Haber
banner381
Anahtar Kelimeler
SınavGeçiş
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
uğur 4 hafta önce

yeni işsizler geliyor desenize şuna.i̇stihdamı olmayan bölümleri boşuna okuyorlar.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

sanalbasin.com üyesidir

Civelek Protokolü Ağırladı
Sinop İli Gerze İlçesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Civelek ve yönetim kurulu üyeleri...

Haberi Oku