FLAŞ HABER
GÜNCEL:
Gerze Termik santral istiyormu istemiyormu?
  Gerze Gündem Habercilik olarak Yaykıl köyü Çakıroğlu Mahallesi'nde Anadolu Grubu tarafından kurulması planlanan termik santralin yapılıp yapılmamasını, sizden gelen istekler doğrultusunda siz okurlarımıza anket hazırlayarak site ekranımızın sağ tarafında bulunan hava durumunu gösteren kod reklamın altında bulabilecek şekilde siz okurlarımıza sunuyoruz.
 Anket seçeneklerini birden fazla tıklamanız sonucu değiştirmez, her İP adresinden tek sefer tıklama kabul görür.

Gerze Gündem Haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ali güney @a,çotuk 2 yıl önce

istemiyorz sen devm et istemeye cotuk

Misafir Avatar
HÜSEYİN BODUR.............. 3 yıl önce

bir şey ya iyidir ya kötüdür, ya az iyidir, yada çok az kötüdür...yaşarken bunların bilinmesi günümüz dünyasında anket yapılması gerektirecek kadar da asla zor değildir...her türlü mehazdan yaralanılabilme imkan ve fırsatının olduğu , görsel ve yazınsal olarak var olan kitle i,letişim araclarının emrimizde olduğu bir çağda ;;termi̇k santral acilsinmi???????? yok acılmasınmı diye zahmete katlanıp milletin biribirinin kalbini kıracak, ikiklik bir tablo doğuracağına çok ama çokkkkkkkkk azda olsa mevcut olan ve her an emrimizdeki mehazlardan yaralansak iş kendiliğinden bitmiş olacaktır...ne luzumu var ki bunlara, işte görüyoruz bir işin içeriğinden çok ben bu işin neresinde olsam da ogolorumu gidersem, birilerine şirin gözünmek veya var olan aklımı kullanmaktansa hiç yormadan bilmeden, araştrımadan birilerinin yanında yer almak kadar akla zarar bi̇r şey varmidir...okuyun zarari varmi yokmu gözleri̇ni̇zle görün bu birbirinizi kırmaktan daha menfi bir şey değilmi...okuyun.

Misafir Avatar
gerzelüyük 3 yıl önce

gerzeliyim gerzede yaşıyorum gerzede yaşayacağım termik santral yapılsın istiyorum.esnaflar batmasın istiyorum intihar eden esnaf arkadaşlarıma yenisi eklenmesin istiyorum,batanlar köşe bucak kaçmasın istiyorum.en kötü senaryo dışardan işçi de gelse burada oturacak gökte yaşamayacak.ayrıca eğer şu ısınma ile ilgili söyledikleri şeyi de yapacaklarsa kaçırmayalım istiyorum.yıllardır soğuktan üşümekten benzinle çalışan kat kaloriferlerini yakamamaktan,ya da kaloriferli ev yapamayan mütahitlerden de bıktım herkes yazlıkçı olursa kalorifer parasını bir kişi mi ödeyecek onlar da haklı.şu gerzede değişen bişeyler olsun artık!

Misafir Avatar
Gerzeli Kızlar 3 yıl önce

i̇stiyoruz.. i̇stiyoruz. i̇stiyoruz....

Misafir Avatar
a,çotuk 3 yıl önce

evet termık santıral istemeyen gerzeliler hadi goterin kimin isteyip istemedigini

Misafir Avatar
yabancı... 3 yıl önce

termik isteyen de eleştiriyor beni istemeyen de!... pes diyorum ne haliniz varsa görün!... ilçe sizin ilçeniz karari verecek olan da sizsiniz...

Misafir Avatar
gerzeliii 3 yıl önce

herkez özgür arkadaşım.ben araştırdım gezdim gördüm.abartıldığı, pardon bir kesimin abarttığı kadar büyük bir tehlike yok hiç kimse gözgöre göre sağlığına zarar verecek birşeyi savunmaz...herkez evet ya da harkez hayır demek zorunda değil tabiki karşıtlıklar olacak.zaten ankettede görüldüğü üzre gerze termiğe evet diyor.önemli olanda bu.

Misafir Avatar
Termikyok @yabancı... 3 yıl önce

yabancı adlı rumuz , termik santrali hangi akla hizmet istiyorsun . aklın var mı senin , sırf iş bulmak için gerzeyi sizin gibiler helak ediyorsunuz !!!!!

banner348

banner349

banner358

sanalbasin.com üyesidir

Başkan’dan Kamuya İftar
İlçemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri Belediye Başkanın verdiği iftar yemeğinde buluştu.

Haberi Oku