Ak Parti Gerze İlçe Teşkilatı, köy ve mahalle temsilcilerini belirledi. 42 köy ve 7 mahalleye Gerze İlçe Başkanlığı tarafından temsilciler atandı.
2018 seçimlerinde Gerze’yi Ak Belediyecilik ile buluşturmaya hazırlanan Ak Parti İlçe Başkanı Tahsin Bayrak ve Yönetim Kurulu Ekibi, bu doğrultuda tüm mahalle ve köylerde Ak Parti’yi temsil edecek kişileri seçti.
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Tahsin Bayrak, “ Gerze Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin Gerze’de temsil edilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Her geçen gün giderek güçlenen teşkilatımızın üye sayısı artmakta, bu artış da daha sistemli bir çalışmanın gerekliliğini öngörmektedir. Biz de bu bağlamda birbirinden değerli ve bulundukları köy ve mahallelerde partimizi en iyi şekilde temsil edecek kişileri belirleyerek daha güçlü ve daha teşkilatlı bir yapıya evrilerek yolumuza devam ediyoruz.mahalle ve köy temsilcilerimizi seçerek vatandaşlarımızın bizlere daha rahat şekilde ulaşıp sıkıntılarını aktarabileceği bir yapı kurmuş bulunmaktayız.
Gerzelilerden ve partilerimizin değerli üyelerinden aldığımız güçle 2019 yılındaki seçimlere şimdiden hazır olduğumuzu vatandaşlarımıza duyurmaktan kıvanç ve onur duyuyoruz.” dedi.
Abdaloğlu Köyü: Şükrü Ersoy
Acısu Köyü: Hüseyin Bal
Akgüney Köyü: Arslan Acar
Akkıraç Köyü: Hüseyin Yılmaz
Altınyayla Köyü: Cengiz Topal
Başsökü Köyü: Mehmet Gökmen
Belören Köyü: İbrahim Çörek
Bolalı Köyü: murat Mutlu
Boyalı Köyü: Mecit Sucu
Boyalıca Köyü: Selamettin Ormanoğlu
Çağlayan Köyü: Osman Koç
Çakallı Köyü: Hüseyin Kalafat
Çırnık Köyü: Hami Çavdar
Gürsökü Köyü: Necati Demir
Güzelyurt Köyü: Yaşar Maden
Hacıselli Köyü: Selami Topal
Hıdırlı Köyü: Bayram Ay
Hızarçayı Köyü: Mustafa Acar
Kabanlar Köyü: Levent İnce
Kahramaneli Köyü: Hasret Koca
Karlı Köyü: Şerafettin Gül
Kızılcalı Köyü: Mehmet Köksal
Kirençukuru Köyü: İsa Öztürk
Kuzsökü Köyü: Metin Karadayı
Mahmuttırı Köyü: Nevzat Şanlı
Pirahmet Köyü: Bahattin Baş
Sarımsak Köyü: Mehmet Sarısoy
Sarıyer Köyü: Yaşasın Öztürk
Sarnıç Köyü: Zafer Acar
Sazak Köyü: Ali Rıza Altun
Sorkun Köyü: Yılmaz Tiryaki
Tatlıcak Köyü: Mehmet Ali Çalışkan
Tepealtı Köyü: Cemil Şeker
Tokuşlar Köyü: Selahattin Çavdar
Türkmen Köyü: Ercan Altunel
Türkmenlioğlu Köyü: Turhan Özdemir
Yakadibi Köyü: Emrah Arslan
Yamacık Köyü: Mehmet Ali Ersoy
Yaykıl Köyü: Halit Demirci
Yenikent Köyü: Fatih Yalım
Yuvalı Köyü: Ramazan Kaya
Gerze Gündem Haber
Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 16:15