1. Gül Kara

Belediyemiz tarafından bu yıl 44.sü düzenlenen Gerze Kültür ve Sanat Festivali olta yarışması ile başladı.

1. Gül Kara

21 Temmuz Cumartesi günü sabah 05 00 da Yenikent (Gürzüvet) Şeyh Hüseyin Altı mevkiinde düzenlenen yarışmaya çok sayıda amatör balıkçı katılırken yarışma, kıyasıya mücadelenin yanında eğlenceli anların yaşanmasına da vesile oldu.

Sabahın erken saatlerinde başlayan yarışmada balıkçılarımız geliştirdikleri yenilikçi yöntemlerle de rakiplerine karşı avantaj sağlama çabasına girerken bazı balıkçılarımızda oltalarına takılan balığı yakalayabilme uğruna kendini denize attı.

Yarışmada tek kadın olarak yer alan Gül KARA yılların balıkçılarına karşı verdiği mücadeleden birinci olarak ayrılırken, ödüllü yarışmanın ikinciliğini Doğukan YENİCE, üçüncülüğünü ise Mevlüt GÖKMEN kazandı.

Gerze Gündem Haber

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özgür
Özgür - 5 yıl Önce

Yarışma talimatlarına uygun bir yarış tamamlanmadı kategori,limit zaman belirlemede hatalar vardı bu durumları bildirgenize rağmen yarışma 5 de başlayıp 9 da bitmesi gerekirkentuhaf nedenlerden dolayı 6:30 da bitirildi adil olmadığını düşünüyor ve belirtiyorum.
Daha tertipli ve düzenli yarışma beklenirken maalesef organizasyon adına yakışmayan durumlar oldu. Bu davranışlarını seneye düzenlemeleri halinde tekrarlanmaz ümidiyle kamuoyuna duyurulur.

banner381
SIRADAKİ HABER