Bayram Tatili Uzatıldı

Kamu çalışanlarına arife günü tam gün izin

Bayram Tatili Uzatıldı

Başbakanlık, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların Ramazan Bayramı arifesine denk gelen 16 Temmuz Perşembe günü idari izinli sayılacaklarını bildirdi.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar Ramazan Bayramı arifesine denk gelen 16 Temmuz Perşembe günü idari izinli sayılacak.

Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Başbakan Ahmet Davutoğlu 16 Temmuz Perşembe günü kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların yarım gün izinli sayılmasını ilişkin yazıyı imzaladı.

Buna göre, gerekli tedbirlerin alınarak hizmetlerin aksatılmaması, zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede eleman bulundurulması kaydıyla, kamu kurum ve kuruluşlarındaki tüm çalışanlar Ramazan Bayramı arifesi olan 16 Temmuz 2015 perşembe günü idari izinli olacak.

Bütün İnşaat İşlerinizi Güvenli ve Tam Zamanında Yapan Firmalar Ustayeri.com ‘da

İnşaatlar oturmakta ya da çalışmakta olduğumuz binaların yapım aşamasındaki halleridir. Bir binanın yapımının süresi çalışan işçilerin çalışmaları ve kullanılan malzemenin ne kadar hızlı bir şekilde sağlanabildiğine yani maddi güce bakmaktadır. Ancak binanın tamamlanma süresinden önce binanın sağlamlığı ilerleyen dönemler için çok daha önemli olmaktadır. Deprem bölgesinde olan ülkemizde çarpık yapılaşma ve yanlış malzeme kullanımından dolayı orta şiddetli diyebileceğimiz depremlerde bile ülkemizde pek çok bina hasar görmekte ve yıkılmaktadır. Bu sebeple bir inşaat çalışmasının sağlıklı ve sağlam olarak ilerlemesi hızlı ilerlemesinden çok daha önemli bir hale gelmiş durumdadır.

Bir inşaat işi yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli konu binayı sağlam ve güzel bir işçilik yapabilecek bir firma ile bulabilmektir. Böyle bir firmayı da ancak araştırarak ve referansları kontrol ederek bulabilmek mümkündür.

Fakat bu araştırmalara artık gerek kalmadı. Hem referansları görebileceğiniz hem de en iyi inşaat firmalarını bulabileceğiniz bir site var www.ustayeri.com  . Sitemizde bulunan firmalar Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet göstermekte olan inşaat firmalarıdır. Tüm inşaat işlerinizi tek bir firmaya yaptırabileceğiniz gibi inşaatınızın da bulunan bütün işleri paylaştırarak birden fazla firma ile çalışabilirsiniz.

Sitemizde mevcut olan sistem saat gibi çalışmaktadır. İnşaat işlerinde neye ihtiyacınız var ise bu ihtiyacınızı sitemizde mevcut olan teklif iste yöntemi sayesinde araştırabilir ve firmaların sizlere teklif göndermelerini sağlayabilirsiniz. Firmalarımızın her biri Türkiye’nin sektöründe lider olan firmaları olmakla birlikte işlerinde oldukça profesyonel olan firmalardır. Firmaların internet sitelerinin ve irtibat bilgilerinin de paylaşıldığı sitemizde çalışmak istediğiniz firmanın referanslarını görebilirsiniz

www.ustayeri.com adresini ziyaret etmeniz ve isteklerinizi doğru bir şekilde anlatmanız halinde isteklerinizi sizin istediğiniz şekilde ve sizin istediğiniz zaman dilimi içerisinde çözüme kavuşturabilecek bir firma ile çalışacağınızı garanti ediyoruz. Sitemiz içerisinde inşaat sektörünün her alanında firmalar ile görüşebileceğiniz gibi firmalardan da istekleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve verecekleri fiyat teklifi sayesinde bütçenizin şekillenmesini sağlayabilirsiniz. İnşaat sektörünün lider firmalarına ulaşmak ve bu firmalar ile çalışmak www.ustayeri.com ile artık çok kolay.

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2015, 16:14

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER