Ergün’den Kutlama Mesajı

Yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Gerze Belediye Başkan A. Adayı Doğa Ergün, "2019 yılında ilçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içerisinde her alanda büyüyen ve gelişimini sürdüren bir Gerze için gece gündüz demeden çalışacağız" dedi.

Ergün’den Kutlama Mesajı

Yeni yılın sağlık ve huzur getirmesini temenni eden AK Parti Gerze Belediye Başkan A. Adayı Doğa Ergün, "Dört mevsimin ayrı bir güzellikte yaşandığı Gerze’mizde bu soğuk kış günlerinde yüreğimizi ısıtan umudumuzla 2019 yılına hep beraber giriyoruz. Yeni yılın, daha müreffeh bir istikbale kavuşmak için millet olarak mahir olduğumuz kuvvet, kudret, erdem ve inanç gibi hasletlerin dirilişi olmasını umuyorum" ifadelerine yer verdi.

Yeni yılın yeni umutlar vaat ettiğini kaydeden Ergün, mesajını şöyle sürdürdü:

"Ümit ettiğimiz geleceğimize sahip olmak için hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. Öncelikle şehit kanlarıyla sulanmış olan bu aziz vatan topraklarında yaşayan insanlar olarak en önemli sorumluluğumuz; birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı, hoşgörülü olmak, vatanımıza ve bayrağımıza sonuna kadar sahip çıkmaktır. Yeni yılın, birliktelik ve dayanışma ruhumuza yeni güçler aşılamasına, milli birlik ve beraberliğimizin daha fazla güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Başta kamu kurum ve sivil toplum kuruluşları ile toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek her zaman önceliğimiz olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2019 yılının ilçemize, kentimize, milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, bereket dolu bir yıl diliyorum.”

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 11:22

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 5 yıl Önce

✍️✍️✍️

banner381
SIRADAKİ HABER