IMG Sigorta ve Danışmanlık Bürosu Açıldı

Türkiye’de he türlü kaza sonrası fertlerin hakkını savunan IMG Hasar Danışmanlık A.Ş. Gerze’de faaliyete girdi.

IMG Sigorta ve Danışmanlık Bürosu Açıldı

Türkiye’de Trafik ve iş kazaları, sakatlanma tazminatları, ölüm tazminatı, araç hasar değer kaybı ve danışmanlık hizmetleri üzerine faaliyet gösteren IMG Hasar Danışmanlık A.Ş. Gerze’de Temsilciliğini açtı. Kısa bir süre önce hizmete giren IMG Hasar Danışmanlık A.Ş Gerze bürosunun temsilciliğini ise Mustafa Yoğurtçu ve Ercan Aydilek üstleniyor.

AMACIMIZ İNSANLARIN HAKKINI SAVUNMAK

İMG Hasar-Danışmanlık A. Ş. trafik ve iş kazalarında vefat, sürekli sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan maddi ve manevi mağduriyetler neticesinde meydana gelen zarar ve kayıpların telafisinde profesyonel yönetimiyle Türkiye genelinde 100 ü aşkın şubesi ve yüzlerce çalışanı ile mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet veren 15 yıllık bir şirkettir.

   Hizmet verdiğimiz bu alan, sigorta şirketlerinin tazminatları hak edilenden az ve geç ödediği için bazı fırsatçıların bunu kullanarak, zaten mağdur olan vatandaşları bir kez daha mağdur etmelerine, onların çaresizliklerini istismar etmelerine açıktır. İMG ailesinin her bir ferdi, kötü niyetli veya bu konuda yetersiz kişi ve kuruluşların tuzağına düşen her mağdurda, ona ulaşmayan bizlerin sorumluluğu ve vebalinin olduğu bilinci ile çalışmaktadır.

  Bu yüzden İMG A.Ş. kuruluşundan bu güne Türkiye’ de en büyük olma hedefini gerçekleştirirken bu büyümenin nitelikli, ilkeli, şeffaf ve hepsinden önemlisi dürüstçe olması hususunda asla taviz vermemektedir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz yaklaşık 12 bin mağdur bu konudaki en büyük referansımızdır.

Adres:

Hamidiye Mahallesi

Selvi Sok: No: 6

Gerze Noterinin Yanı

Gerze / Sinop

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 16:02

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇAKIR 55
ÇAKIR 55 - 5 yıl Önce

hayırlı olsun...

banner381
SIRADAKİ HABER