Kaymakam Dundar'dan Nezaket Ziyareti.

Gerze Kaymakamlığına atanan Tekin Dundar’a Hoş geldin ziyaretinde bulunan İYİ Parti Gerze ilçe başkanlığı heyetine Dundar iade-i ziyarette bulundu.

Kaymakam Dundar'dan Nezaket Ziyareti.

 Yapılan sohbette; ülke gündeminden ziyade, Gerze ve Gerze Halkı hakkında konular ele alındı. Ara ara hayatın içinden esprili anektotların konuşulmasıyla özlenen güzel görüntüler meydana geldi.

  Konuyla ilgili İYİ Parti ilçe başkanı Yavuz Yiğit şunları aktardı.

‌"Gerze’mizde özlediğimiz, hatta hasret kaldığımız bir devlet elinin artık ilçemizde olduğundan dolayı mutluyuz. Göreve geldiği günden bugüne, omzuna elini değdirmediği insanımız neredeyse kalmadı. Halkın her kesimini kapsayabilmek, hepsine fayda sağlayabilmek hakkında düşünceleri var. Sosyal hizmetler vasıtası ile toplumda fayda sağlaması gereken kesimleri çok iyi gözlemleyip hepsine yetişmeye çalışıyor. Bunu artık, Sosyal hizmetlerden devlet yardımı alan vatandaşlarımızın gözlerinden hissedebiliyor ve bunun içinde ayrıca mutlu oluyoruz. İlk ziyaretimizden sonra teşkilat temsilcilerimiz ile aramızda yaptığımız kritikte söylediğimiz bir cümle vardı. 'İnşallah bu konuşmadaki hoşluğu sonuna kadar hisseder, yeni görev yerine uğurlarken de üzülürüz' demiştik. Şimdiden üzüleceğimizi hissedebiliyoruz. Kendisine bu nazik ziyaretinden dolayı İYİ Parti Gerze ilçe başkanlığımız adına teşekkür ediyor, bundan sonraki hizmetleri içinde şimdiden başarılar diliyoruz."

Gerze Gündem Haber

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER