Şahin Tepesi Servis Yolu Açıldı

İlçemizin büyük problemlerinden olan Şahin Tepesi mevkiinde çöken yolda tehlikeyi ortadan kaldırmak adına yol çalışmaları devam ederken çalışmaların daha hızlı ve sağlıklı ilerlemesi için servis yolu Gerze Belediyesi ekipleri tarafından hizmete açıldı.

Şahin Tepesi Servis Yolu Açıldı

Bilindiği üzere Karayolları 7.Bölge Müdürlüğü geçtiğimiz aylarda ilçemize gelerek Şahin Tepesi mevkiinde çöken yolla ilgili incelemelerde bulunarak gerekli çalışmaların yapılacağını belirtmişti. Karayolları ekipleri tarafından çalışmalar aralıksız devam ederken Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, AK Parti İlçe Başkanı Vahdettin Özdemir, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Burma ve Belediye Meclis Üyeleri bölgeye giderek gerekli incelemelerde bulundu.

Başkan Şensoy yol çalışmalarına devam eden ekiplere yardımcı olmak adına Servis yolunu Belediye ekiplerine açtırırken vatandaşlarımıza da çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Belediye Başkanı Şensoy ‘İlçemize Karadeniz Sahil yolundan girişin sağlandığı ve her gün yüzlerce aracın kullandığı Şahin Tepesi mevkiinde toprak kayması sonucu göçme meydana geldi. Vatandaşlarımızın can ve mal kaybına yol açabilecek bu durumu engellemek adına Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım Maviş konuyu çözüme kavuşturmuş ve Karayolları 7.Bölge Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı incelemeler akabinde çalışmalar başlamıştı. İncelediğim bölgede işlerin daha sağlıklı ve hızlı biçimde ilerlemesi için Servis Yolu ihtiyacı olduğunu belirledik. Bu doğrultuda Belediyemiz Destek Hizmetlerine gerekli çalışmaları yaptırarak yakın bölgede Servis Yolunu hizmete açtık. Kısa süre içerisinde halkımızın yoğun şekilde kullandığı bu yolu güvenli bir şekilde hizmete açmayı planlamaktayız. İlçemiz açısından önem arz eden yolla ilgili önümüzdeki günlerde de vatandaşlarımıza bilgi akışı sağlayacağız.’ dedi.

Gerze Gündem Haber

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Izzet Özdemir (inş.Muh.)
Izzet Özdemir (inş.Muh.) - 5 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun inşaAllah, Kolay Gelsin Çalışmalarınızda Başarılar diliyorum, Basiretli ADALETLİ Kararlar Güveni Saygı sevgiyi artırır,Bu da Çerçevede yapılan hizmetleri Verimli Bereketli kılar, Yöneticileri yüceltir, Kolay Gelsin

ŞABAN DEMİR
ŞABAN DEMİR - 5 yıl Önce

başkanima servi̇s yolundan dolayi teşekkür ederi̇z i̇nşaAllah samsun tarafini da açar. ayrica gerzemi̇zi̇n doğalgaz i̇şleri̇ne hiz veri̇rse çok daha i̇yi̇ olur akmercan şu anda tabi̇r yeri̇nde i̇se yatiyor hi̇ç bi̇r yerde çalişmasi yok boyabata gi̇tmeden gerzedeki̇ eksi̇kleri̇ni̇ tamamlarsa başkanima arti olarak yazilir ve gerzemi̇z bi̇raz daha büyümüş olur.başkanimiza başarilar di̇leri̇m.

Erol Karagöz
Erol Karagöz - 5 yıl Önce

Hayırlı olsun ! Büyük kızık Kabalan Mahallesi De Tarihi Mezarlıkyolu Yok tur Ama Bu ülkede İşini Yapan Az Hele Herkez Kıvırmaya Başlar Dilinkemi yok Atalarımız Demiş Boşuna Söylememiş✍

salih altun
salih altun - 5 yıl Önce

selamlar sayın başkanım güzel gerzemize görevin hayırlı olsun seninle gerzemiz daha güzel olacak inşAllah

banner381
SIRADAKİ HABER