SİAD Ramazan Tırı Yola Çıktı

Sinoplu İş Adamları Derneği olarak iki yıl önce 1000 Hanede 1000 Ramazan olarak başlanan ve bu yıl 1500 Hanede 1500 Ramazan olarak devam eden sosyal sorumluluk projesi ile Sinop ve İlçelerinde 1500 haneye Ramazan kumpanyası gönderiliyor.

SİAD Ramazan Tırı Yola Çıktı

İstanbul'dan yola çıkan tır ile Sinop ve ilçelerine hazırlanan Ramazan kumanyaları gönderildi. Dualarla uğurlanan tır Kumanyaları Sinop ve ilçelerine ulaştıracak. Sinop Valiliği İl Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığı ile yardıma muhtaç ailelere ramazan kumanyaları ulaştırılmış olacak.
1500 hanede 1500 Ramazan ile ilgili bir açıklama yapan Siad Başkanı Rafet Orhan, üç yıl önce başlattıkları bu sosyal sorumluluk projesinin önemine değinerek " Ramazan ayı paylaşma ayı, birlik beraberlik ve dayanışmanın ön plana çıktığı manevi duygularımızın yoğun yaşandığı bir ay. Üç yıldır bu güzel organizasyonu yapmamızı sağlayan maddi manevi destekleri ile bizlere destek olan SİAD yönetim kuruluna üyelerimize ve iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum. 1000 Hane ile başladığımız ve üçüncü yılımızda 1500 haneye ulaştırdığımız bu sosyal sorumluluk projemizi önümüzdeki yıllarda inşallah sayıyı artırarak devam ettirmek istiyoruz. Bu projemizde çözüm ortağımız olan Sinop Valiliğimize ve Sinop Sosyal Yardımlaşma Vakfımıza da buradan teşekkür etmek istiyoruz. Başta sayın Valimiz Hasan İpek, Vakıf Müdürümüz Ümit Korkmaz ve tüm emeği geçenlere minnettarız. Onlar sayesinde yardımlarımızı gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz." Diye konuştu.
1500 Hanede 1500 Ramazan etkinliği için hazırlanan 1500 Ramazan kumpanyası Sinop Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Gerze Gündem Haber

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER