Sıcak Asfalt, Arnavut Kaldırımı ve Kilit Parke Taş Çalışmaları Başlayacak

Gerze Belediye başkanı Cevat Şensoy sıcak asfalt, Arnavut Kaldırımı ve kilit parke taş çalışmalarının başlayacağını duyurdu.

Sıcak Asfalt, Arnavut Kaldırımı ve Kilit Parke Taş Çalışmaları Başlayacak

27 Nisan 2019 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından Ankara/Kızılcahamam’da gerçekleştirilen Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’nda Sinop Milletvekili Dr. Nazım MAVİŞ ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ’le görüşen ve 2019 yılı içerisinde ilçemize 8 km.’lik doğalgaz sözü alarak devamında Sinop Milletvekili Dr.Nazım MAVİŞ’in de ekstra girişimleri neticesinde 8 km.’yi 15 km’ye yükselten Belediye Başkanı Cevat ŞENSOY doğalgaz çalışmaları ve yol çalışmaları hakkında açıklama gerçekleştirdi.

8 km. olarak müjdelediğimiz ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım MAVİŞ ile Belediye Başkanı Cevat ŞENSOY’un girişimleri neticesinde 15 km.’ye çıkartılan doğalgaz çalışmaları ile birlikte tahribata uğrayan yollar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan ŞENSOY’un açıklamaları ise şu şekilde;

“Değerli hemşerilerim;

27 Nisan 2019 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından Ankara/Kızılcahamam’da gerçekleştirilen Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’nda Sinop Milletvekilimiz Dr. Nazım MAVİŞ ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ’le görüşme sağlayarak 2019 yılı doğalgaz yatırımlarını 8 km. olarak sizlere müjdelemiştik. Daha sonra ise yaptığımız girişimler neticesinde bu hattı 15 km.ye yükselterek ilçemizde ki doğalgaz çalışmalarına güzel bir ivme kazandırdığımızı yine siz değerli vatandaşlarımızla paylaşmıştık.

Doğalgaz çalışmaları neticesinde tamamlanan 15 km. lik hatta bu ay içerisinde hanelerimize gaz verileceğini de sizlerle paylaşmak istiyorum.

Doğalgaz bilindiği üzere zahmetli ve meşakkatli bir iştir. Bu hususta da vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ilçemizde tüm hızıyla devam eden doğalgaz çalışmalarının yarattığı yol tahribatları gündeme taşınıyor. Elbette ki mevcut durumda ki yollar bizleri de memnun etmemektedir. Ancak, oldukça önem arz eden bu hususu da sizlerle paylaşma gereği doğmuştur.

Doğalgaz kazı çalışmaları neticesinde hattın geçtiği bölgelere malzeme serilmiş ve bundan sonra ki süreçte de bu çalışmalar devam edecektir. Serilen malzemenin yol tabanına oturması zaman alan bir süreçtir. Bu hususta da vatandaşlarımızdan sağduyu beklemekteyiz. Kazı çalışmalarının hemen akabinde yol onarım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz zaman yolda çökmeler meydana gelecek ve kısa süre içerisinde tekrar kazı çalışmalarının gerçekleştirilip tahribatların oluşması gündeme gelecektir. Öncelikle hiçbir vatandaşım şüphe içerisine düşmesin. Yollara serilen malzemeler yol tabanına oturmasının ardından ilçemizde sıcak asfalt, Arnavut Kaldırımı ve kilit parke taş çalışmalarını en kısa sürede tamamlayacağız. Bizim hedefimiz, mevcut olanı devam ettirmek değil, mevcudiyeti ilçemize yakışır hale getirip standartları yükseltmektir.

Ayrıca, 2020 yılı içinde doğalgaz çalışmalarının devam etmesi adına girişimlerimizin devam ettiğini siz değerli hemşerilerimle paylaşmak istiyoruz.

Daha modern, daha güzel ve yaşam standartlarının daha yüksek olduğu bir Gerze için çalışmalarımızın devam edeceğini bildirir, çalışmalar doğrultusunda oluşan yol tahribatı vesilesiyle tüm hemşerilerimizden geçici bir süre için sağduyu beklediğimizi yinelemek isterim.”

Saygılarımla,

Cevat ŞENSOY

Gerze Belediye Başkanı

Gerze Gündem Haber

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazık oldu...
Yazık oldu... - 4 yıl Önce

Şimdi bakıyorum da Osman baskana yalakalıkta sınır tanımayanlar.,aynı şekilde Cevat başkanın yanında gerek dairede gerek belediye spor bunyesınde ve tabıkı de yemeklerde içmelerde yine en ön sıralarda nedemişler evi yapan balta dışarıda kalırmış noldu EYY gerze AKP teşkilatı sende oldnmu gerze CHP teskılatı gbi devir yalaka devri şimdi vurun CEVAT hocaya bakım dahabunlar ıyı GUNLER o övenler yarın sövenler olacak dye demiştik.. Maalesef bzım siyasetimizde bu yani YAZIK OLDU GERZE ME evet 5 sene sonraki BASKAN BELLİ ŞİMDİDEN SIRADAKİ ADAYIN KİM AKP SÖYLESE CEVATCIMI YORMAYIN EYU ADAMDU KÖYLÜM

Sancaktar
Sancaktar - 4 yıl Önce

Bu adam bu işi yapar.en azından çalmaz çaldırmaz. Yakinen tanırım kendisini.bize Allahtan korkmayı öğrettiler kulundan deil.

Hbk
Hbk - 4 yıl Önce

Kahkaha atasım var . Çıkmaz ayın son persembesi.

gerzeli
gerzeli - 4 yıl Önce

bu başkana hiç kimse çalar çırpar demiyo sadece beceriksiz diyolar

Göbeğini Kaşıyan Adam!
Göbeğini Kaşıyan Adam! - 4 yıl Önce

Başkan Bey, sizden hemen Sıcak Asfalt, Arnavut Kaldırımı ve Kilit Parke Taşı isteyen yok. İçinde yüzdüğümüz çamuru kurutman yeterli. İnce mıcırı serecen, üzerinden silindiri geçecen, kalıntı tozu toprağı süpürecen, bu kadar. Uzaya mekik göndermiyoruz, stabilize kaplama ile yol yaması yapıyoruz. Çamurun olma nedeni pis çalışma, kötü işcilik ve iş bilmezlik. Müteahhitin işini denetlemezsen, zamanında önlem almazsan olacağı budur. Stabilize köy yolunda gördün mü hiç böyle bir çamur. Çıkan toprak ile üst kaplama yapar, etrafın hafriyat pisliğini temizlemezsen, bu çamur olur. Personel lay lay lom, senin aklın fikrin boş beleş işlerde, muayene istasyonu diye bir kütük yığını ile poz vermelerde falan. Sonra bak ne işler geliyor başına. gka

T E L L A K
T E L L A K - 4 yıl Önce

Sen zahmet etme biz kaşınanı kaşıeız...!

gerzeli
gerzeli - 4 yıl Önce

Bir ata sözü vardır GELEN GİDENİ ARATIR Gerzeliler Osman başkanı çok arayacak çokkkkk

Adsizz
Adsizz - 4 yıl Önce

Kışın ortasında mükkemel bir şey zaten yazın oturun kisin çalin her taraf çamur deryası bataklık gibi şiirin gerze batak gerze oldu resmen daha geçen yaz yaptiginiz kaldırımlı yollarin şimdi cani çıktı kimden çıkıyor bunlarin parası VERGİLER sağolasın kırbaçla asgari ücretle geçinen halkin parası madem doğalgaz yapilacak yazın niye kaldirim yaptiniz kisin söktünüz yollari mahvettiniz BIR AN ÖNCE ARTIK NASIL BULDUYSANIZ ÖYLE BIRAKIN BOSA VADET VERMEYİN

Gerzeli3457
Gerzeli3457 - 4 yıl Önce

Daha coook ararsiniz guzel gerzem Osman baskani...

Bir dost
Bir dost - 4 yıl Önce

Desene bu yazın tozdan topraktan geçilmeyecek ortalık

demiştim
demiştim - 4 yıl Önce

ah cevat hocam demiştim sana ben bu gerze sana bi numara büyük gelirirdiye kendin bir şeyler yapabilirsen yap ankaradaki aga babalarından hayır gelmez yinede başarılar diliyorum


banner381
SIRADAKİ HABER