Başbakan Yardımcısını Davet Ettiler

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u Boyabat’a davet ettiler.

Başbakan Yardımcısını Davet Ettiler

AK Parti Sinop Milletvekili Adayı Nazım Maviş ve Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u Boyabat’a davet ettiler.

Kurtulmuş’u makamında ziyaret eden AK Parti Sinop Milletvekili Adayı Nazım Maviş, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ve Belediye Meclis Üyesi İsa Bağcı, samimi bir havada geçen görüşme sonrasında Kurtulmuş’u Boyabat Belediyesi Kültür Merkezi’nin temel atma töreni için Boyabat’a davet ettiler.

Davet’ten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Milletvekili Adayımız Nazım Bey ve Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı Bey’in bizim kalbimizde ki yeri her zaman için farklıdır. Davet eden onlar olduktan sonra tabi ki kabul etmemek olmaz. Zira “Davete icabet etmek sünnettir” diye konuştu.

Görüşme sonrasında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ise, “Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş’u Mayıs Ayı içerisinde gerçekleştireceğimiz Boyabat Belediyesi Kültür Merkezi Temel Atma törenine bizzat giderek davet ettik. Kendileri bizlere katılacaklarını ifade ettiler. İnşaallah hayırlısı ile Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş’un katılımlarıyla temel atma törenini Mayıs Ayı içerisinde gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2015, 14:00

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER