Karadeniz’den Gerze CHP Örgütüne Teşekkür

Çiçeği burnunda CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Gerze CHP İlçe Örgütünü ziyaret ederek, destekleri için partililerine teşekkür etti.

  7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde CHP’den milletvekili seçilen Barış Karadeniz CHP örgütlerine destekleri için verdiği teşekkür ziyaretlerine Gerze’de devam etti.

16 Haziran 2015 Salı günü saat:13.00’de Gerze CHP İlçe Başkanlığına gelen Barış Karadeniz’i parti binasında, Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, CHP Gerze İlçe Başkanı İlknur Kara, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer alkışlarla ve son derece sıcak bir şekilde karşıladılar.

Parti binasında yapılan ziyarette ilk konuşmayı yapan Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı; “bizler üç dönemdir, gecenin en geç saatlerinde dahi aradığımızda karşımızda bulduğumuz bir görev anlayışına sahip bir vekille çalışmaya ve hizmet vermeye alıştık. Sayın vekilimizden de aynı duyarlılığın devam etmesini bekliyoruz” derken, partililerine hitaben yaptığı konuşmada Barış Karadeniz;

Ülkenin şu an içinde bulunduğu siyasi atmosfer hakkında değerlendirmeler yaptıktan sonra, 6 aylık bir seçim maratonu sonunda 2-0’ı beklerken bire razı olmanın buruk sevincini yaşadığını ancak, kalınan yerden, aynı şevk, heyecan ve hizmet aşkı ile yoluna devam edeceğini ifade etti. Bu süre zarfında tüm partililerin CHP’nin kurumsal kimliğine yakışır çalışmalarını ve CHP’nin her şeyin üzerinde olduğu ilkesinden ayrılmadan canla başla çalıştıklarını sözlerine ekleyen Karadeniz, tüm örgüt çalışanlarına sonsuz teşekkürlerini ve saygılarını sundu. Telefonunun 24 saat açık kalacağını ve tüm Sinop’un hizmetinde olacağını belirten CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 23 Temmuzda gerçekleşecek yemin töreninden sonra Sinop ve ilçeleri için elinden gelenin en iyisini yapacağının sözünü verdi.
Haberin Videosu.

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 15:41

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER