Maviş Göreve Devam Edecek

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sinop Milletvekili Nazım Maviş, geçtiğimiz dönemde yürüttüğü yerel yönetimler başkan yardımcılığı görevine devam edecek.

Maviş Göreve Devam Edecek

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş yeniden Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Seçimler sebebiyle AK Parti Genel Başkan Yardımcılıklarında bir takım değişiklikler olmuş ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına, Eski Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki getirilmişti. Özhaseki geçtiğimiz günlerde başkan yardımcılarını belirledi. Daha önce Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak genel merkezde sorumluluk üstlenmiş olan Nazım Maviş bu görevine

HAYDİ BİSMİLLAH DİYE DUYURDU

Birim başkan yardımcısı olarak yeniden görevlendirildiğini sosyal medya hesaplarından duyuran Nazım Maviş, Facebook sayfasında şunları yazdı.

“Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki Beyin teklifleri, Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun tensipleri ile yeni dönem Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları belirlenmiştir. Tekrar görevlendirilmem suretiyle şahsıma gösterilen teveccühe teşekkür eder, bütün çalışma arkadaşlarımızı tebrik eder başarılar dilerim. AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak yeni dönemin ilk toplantısını da gerçekleştirdik. Haydi Bismillah...”

Nazım Maviş, daha önce de Milli Savunma Komisyonu ile Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu olmak üzere iki komisyona üye olarak seçilmişti.

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2015, 09:56

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSEYİN BODUR
HÜSEYİN BODUR - 8 yıl Önce

Allah hayrili,uğurlu eylesin..başarili çalişmalarinizin devamini temenni ediyorum...kazanan sinop ve sinop halkı olur inşAllah....saygılarımla..!

banner381
SIRADAKİ HABER