MHP’nin Adayı Dağlı

Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Dikmen Belediye Başkan adaylığını açıklayan iş adamı Vedat Dağlı, "MHP yerel seçimlere damgasını vuracaktır" dedi.

MHP’nin Adayı Dağlı

İş adamı Vedat Dağlı, MHP Dikmen İlçe Binasında düzenlediği basın toplantısında, MHP’den Dikmen Belediye Başkan adaylığını açıkladı. Toplantıda konuşan Dağlı, "Milliyetçi Hareket Partisi’nin şerefli neferleri, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Dikmen Belediye Başkan adaylığını açıklamanın onurunu ve gurur yaşıyorum. Yarım asırlık şanlı mazisiyle Milliyetçi Hareket Partisi, Allah’ın izniyle Mart 2019 yerel seçimlerine damgasını vuracaktır. Tüm Türkiye’de MHP’nin liyakat sahibi ve tecrübeli kadroları belediyecilikte yeni bir çağ açacaktır. Ben de bu uğurda sorumluluk alarak adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Davamıza olan inancımız, sahip olduğumuz siyasi duruş ve Dikmen’e sevgimiz, ile yola çıkıyoruz. Dikmen’in geleceği için, sorunlarını çözmek ve hizmet etmek için çıktığımız bu yolda onurlu, gururla ve mutluyum. Dikmen’i alt ve üst yapıdan turizme birçok alanda ayağa kaldıracak nitelikli kadrolar Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarıdır. Kapısı 7’den 70’e herkese açık, her mahalleye eşit ve adil hizmetin yapılacağı şeffaf bir yönetim anlayışı ile Dikmen’e hizmet edebilmek için kolları sıvamış bulunmaktayız. Eğer ki bu kararımız Dikmen, partim ve benim hakkımda hayırlısı ise gerçekleşmesini Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

Vedat Dağlı Kim?

1960 Dikmen Göllü Köyü doğulu olup Dikmen Akçatepe İlkokulundan mezun olmasının ardından Sinop Öğretmen okulunu kazandı. 1975 yılında Öğretmen Okulundan ayrılarak günü şartları gereği İstanbul’a gurbete çıktı. İnşaat sektöründe iş hayatına başlayan Dağlı daha sonra kendi şirketini kurarak inşaat sektöründe hizmet verdi.

Emekli olmasının ardından özlem duyduğu baba toprakları olan Dikmen’e dönerek ilçesine olan sevdasından MHP ‘den Diken Belediye Başkanlığına Aday oldu.

Dağlı evli olup 5 çocuk babası.

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2021, 11:42

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan
Erhan - 5 yıl Önce

Adam gibi adam yolun açık olsun

banner381
SIRADAKİ HABER