Özdağ Sinop’a Geliyor

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ Sinop’a geliyor.

Özdağ Sinop’a Geliyor

İYİ Parti Milletvekilleri ve Genel Merkez Yöneticilerinden oluşan heyet, çeşitli ziyaret ve programlar kapsamında 05 Ekim 2018 Cuma günü yarın Sinop’a geliyor. İlk olarak Sinop’un Boyabat İlçesi’nde Ticaret ve Sanayi Odası ziyareti ve esnaf ziyaretlerinde bulunacak olan heyet daha sonra Sinop il merkezinde, Belediye Başkalığı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odası ve esnaf ziyaretlerinde bulunacak.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof Dr. Ümit Özdağ, Sinop ziyareti kapsamında İYİ Parti Sinop İl Başkanlığı’nı da ziyaret ederek burada basın toplantısı düzenleyecek.

Ziyarette İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yanı sıra, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri Cem Oba ve İrfan Alpat, İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ethem Baykal, Genel Başkan Baş Danışmanı Vedat Yerener, Medya ve Propagandadan Sorumlu Başkan Yardımcıları Adem Taşkaya ve İbrahim Alagöz ve Milletvekili Danışmanı Bekir Ali Yüksek’te bulunacak.

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 17:12

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER