Hadi Bismillah

2017-2018 Büyükler Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan temsilcimiz Gerze Belediyespor yenilenen kadrosuyla top başı yaptı.

Hadi Bismillah

Top başı yapan sporcuları Gerze Belediyespor Onursal Başkanı ve Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı,  Gerze Belediyespor Başkanı Uğur Sağır, Gerze Belediyespor Asbaşkanı ve Gerze Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Aydın, Gerze Belediyespor Genel Kaptanı Abdullah Oğuz, Gerze Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu ve Gerze Belediyesi Çevre Mühendisi Uğur Çetin ve sporseverler ziyaret etti.

İlçemiz Şehir Stadyumu’nda sezon açılışı gerçekleştiren temsilcimiz Gerzebelediyespor bu yıl iki transfer gerçekleştirdi. Bu iki transfer Teknik Direktör Alparslan Karaköse ve Yardımcı Antrenör Mustafa Karadeniz oldu. Hepimizin yakından bileceği üzere ilimizi Bölgesel Ligde temsil eden Sinopspor’u BAL’a çıkartan teknik ekibin bu sezon Gerze Belediyespor’da görev yapacak olması 46 yıl aradan sonra gelen şampiyonluğun ardından hedefi BAL’a çevirmiş durumda.

Başkan Belovacıklı teknik heyet ve futbolculara idman öncesi baklava ikramında bulunurken bu sezonki hedefler doğrultusunda konuşma gerçekleştirdi. Hedeflerinin şampiyonluğun bir adım ileriye taşındığını belirten Başkan Belovacıklı; “Bu sezonki hedefimiz Bölgesel Amatör Ligi olmalı. Bu anlamda oldukça profesyonel bir ekip kuruldu. Öncelikle bu teknik ekip ve kadronun oluşumunda büyük fedakarlıklar yapan Kulüp Başkanı Uğur Sağır ve Yönetim Kurulu’na teşekkürlerimi iletiyorum. İlçemiz bu sezon da sizlere inanmış durumda. Gerze Belediyesi ve Gerze halkı olarak destek olmaya devam edeceğiz. Disiplinimizi bozmadan çok çalıştığımız taktirde hayallerini kurduğumuz hedefe ulaşacağız. Sizlere güvenimiz.” dedi.

Kulüp Başkanı Uğur Sağır deflerinin şampiyonluğun bir adım ileriye taşınmasını belirterek; “Bu sezon en büyük şansımız kuşkusuz Teknik Ekibimiz olacak. Unutulmamalıdır ki hiçbir başarı azim göstermeden gelmiyor. Geçen sezonu şampiyon olarak tamamladık ama BAL’a çıkma başarısını gösteremedik. Bu hususta almamız gereken tecrübeyi takım olarak aldığımızı düşünüyorum. Bu doğrultuda da çok çalışarak ilçemizi ve ilimizi BAL’da temsil edeceğimize yürekten inanıyorum. Ben ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimiz her zaman destekçiniz olacağız.” İfadelerini kullandı.

Sezon açılışı bu şekilde devam ederken Yönetim Kurulu, Teknik Heyet ve Futbolcular günün anısına hatıra fotoğrafı çekinmesinin ardından futbolcular idman programına devam etti.

Fotoğraf: Velaattin Saatçi

Gerze Gündem Haber

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER