Şensoy Çalışmaları Yerinde İnceledi

Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy Gerze Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünü ve ilçemiz Atatürk Mahallesi’nde süren çalışmaları yerinde inceledi.

Şensoy Çalışmaları Yerinde İnceledi

Göreve başladığında Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne raylı kapı sistemi yapılması talimatı veren Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy bölgede incelemelerde bulundu. Vatandaşların eksiklik olarak nitelendirdiği öneriyi dikkate alan Şensoy talimatını verdiği çalışmaları yerinde incelerken birtakım açıklamalarda bulundu. Şensoy yaptığı açıklamada; “Belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğü araç-gereç ve tasarruf anlamında bizim en önemli birimimiz konumunda. Bu hususta Müdürlüğümüzde en büyük eksiklik şüphesiz kapı eksikliğiydi. Belediyemiz Demirci Atölyesi ustaları tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde bu bölgede büyük mesafe katlettik. Önümüzde ki günlerde oldukça modern bir sistemle hizmete açacağız. Ustalarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Aynı zamanda bu bölgede gerçekleşen yol çalışmalarını da inceleyen Şensoy; “Destek Hizmetleri Müdürlüğü’müzün önünde ki yol olumsuz hava koşullarında gerek vatandaşlarımıza, gerekse araçlarımıza sıkıntılar yaratıyordu. Bu bölgede vatandaşlarımızın da talebi doğrultusunda kilit parke taşı çalışmalarına başladık. Kum sererek düzlediğimiz zeminde titiz çalışma yürüterek sonuca ulaşmayı planlıyoruz. Bu hafta içerisinde bölgede ki yol çalışmalarını bitirip burayı da halkımın hizmetine açacağız.” dedi.

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 09:54

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER