SİAD EMİTT 2017 Fuarını Ziyaret Etti

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan ve yönetim kurulu üyeleri EMİTT 2017 fuarında Sinop ve Boyabat standların i ziyaret ederek yetkililerle görüş alışverişinde bulundular.

SİAD EMİTT 2017 Fuarını Ziyaret Etti

Başkan Rafet Orhan ve yönetim kurulunun yer aldığı ziyarette Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Sinop Sanayi Odası Başkanı Erol Derici ve Sinop Turizm Derneği Başkanı Cemalettin Kaya da hazır bulundu.

Sinop standına SİAD'ın ziyaretinden mutlu olduklarını belirten yetkililer Sinoplu İş Adamlarının çalışmalarını takip ettiklerini ve her zaman ortak çalışmalara açık olduklarını belirtirken SİAD Başkanı Rafet Orhan'da Sinop standını gördükten sonra Sinoplu olmaktan gurur ve onur duyduğunu belirterek sinopun yöresel ve kültürel unsurlarının standda yer alarak önemli bir tanıtım yapıldığını kaydetti. Yetkililere Sinop için Sinoplu için yapılabilecek her türlü organizasyona destek verecekleri sözünü veren Başkan Orhan, yüreğinde Sinop sevdası olan herkesle güzel işler yapıyoruz yapmaya devam edeceğiz diyerek bu tar organizasyonların Sinop'un tanıtımı için büyük katkı sağlayacağını kaydetti.

Daha sonra Boyabat standına geçen Siad ekibini Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı karşılarken burada da karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Şefik Çakıcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek SİAD'a teşekkür etti

Gerze Gündem Haber

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 10:42

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER