Durağan, Dinçkurt’u Bağrına Bastı!

BBP 28. Dönem Sinop Milletvekili Adayı Taner Dinçkurt, Durağan İlçesi’nde coşku ile karşılandı. Vatandaşlar; “Böyle siyasetçilere hasret kaldık.” Dedi.

Durağan, Dinçkurt’u Bağrına Bastı!

Büyük Birlik Partisi 28. Dönem Sinop Milletvekili Adayı Taner Dinçkurt, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Her fırsatta ‘Bu tür ziyaretleri seçim çalışması olarak adlandırmayı doğru bulmayan ve insanların her daim yanında olunması gerektiğini’ savunan Dinçkurt’un bugün ki adresi Durağan İlçesi oldu.

BU BİZİM EVLADIMIZ, BÖYLE SİYASETÇİLERE HASRET KALDIK!

Durağanlı vatandaşlarla samimi bir gün geçiren Taner Dinçkurt, ilçe sakini olmanın verdiği farkındalığı da bizzat yaşamış oldu. Siyasetçiye hasret kaldıklarını ifade eden Durağanlı vatandaşlar; “Taner bizim evladımız, Sinop’a çok katkısı var. Gülen yüzü ve samimiyetini biliyoruz. O bizim evladımız. Ayrıca da böyle siyasetçilere hasret kaldık.” Diyerek hem sitem etti hem de bağrına bastı.

İHMAL EDEMEYİZ!

İlçe ziyaretleri sonrası değerlendirmede bulunan Büyük Birlik Partisi 28. Dönem Sinop Milletvekili Adayı Taner Dinçkurt; “Benim doğduğum yerler buralar. Buradaki insanlar ben, ben ise onlar. Uzun yıllardır birbirimizden hiç kopmadık. İşlerim gereği fiziki olarak istediğim gibi burada bulunamasam da gönül birliğimizin sapa sağlam durduğunu bugün bir kez daha hissettim. Bütün ilçelerimizin olduğu gibi onların da çok dertleri var ama en büyük dertleri ihmal edilmek olmuş. İster siyaset yapın isterseniz başka bir iş, insan doğduğu toprakları ihmal etmemeli. Bugün burada bu ihmalin kırgınlığını gördüm. Kucaklaştık ve gönül aldık. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim. Ömrüm yollarına kurban olsun.” Diye konuştu.

Gerze Gündem Haber

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER