Kadro Kutlaması Yaptılar

Taşeron işçilerin kadroya geçiş sevincini pasta keserek kutladılar.

Kadro Kutlaması Yaptılar

Gerze Meslek Yüksekokulu’nda sürekli işçi kadrosuna geçmeye hak kazanan personellerimiz için kutlama programı düzenlendi.

Yüksekokulun toplantı salonunda düzenlenen kutlamaya; Yüksekokul Müdürümüz Öğr. Gör. Mehmet Sedat İPAR, Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Öğr. Gör. Ahmet KARAOĞLU, Yüksekokul Sekreterimiz Sema DEMİR ve kadroya geçiş heyecanı yaşayan personeller katıldılar.

3 aylık süreci başarıyla tamamlayan personeller kadro sevincini pasta keserek kutladılar. Pastayı, kadroya geçmeye hak kazanan personeller adına Gülsen İNCE, Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Mehmet Sedat İPAR ile birlikte kesti.

Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Mehmet Sedat İPAR, Kadroya geçen personellerin heyecanına ve sevincine ortak olduklarını belirterek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN 5 Aralık’ta verdiği müjde ile başlayan taşerondan sürekli işçi kadrosuna geçiş süreci, 2 Ocak 2018 tarihinde açıklanan başvuru takvimi ile başlamıştı. 90 günlük bir sürecin ardından ülkemiz genelinde olduğu gibi üniversitemiz bünyesinde de istihdam edilen birçok işçi kadro güvencesine sahip oldu.

Üniversitemiz genelinde 256 personelimiz sürekli işçi kadrosuna geçerken, Gerze Meslek Yüksekokulumuzda ise 14 personelimiz bu haktan yararlandı. Personelimizin bu heyecanını ve sevincini paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İşçilerimize bu mutluluğu yaşatan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide SARIEROĞLU’na ve ilgili yetkililere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Gerze Gündem Haber

YORUM EKLE
banner381
SIRADAKİ HABER