İlk Kongreyi Yaptılar

İyi Parti Gerze İlçe Teşkilatı, Cemal Yıldız başkanlığındaki tek liste ile yeni kongresini yaptı..

İlk Kongreyi Yaptılar

İyi Parti Gerze İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresini 04 Şubat 2018 Pazar günü Saat 12 00 da Gökgöz Kıraathanesinde yaparak yeni yönetimini belirledi.

Kongre yoklama ve açılış, kongre başkanlık divan seçimi, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, faaliyet raporlarının okunması ve ibrası, mali raporun okunması ve ibrasının ardından Kongre divan başkanlığına seçilen Hüseyin Güleryüz İyi Partinin kuruluşu ve amaçları hakkında kısa bir konuşma yaptı. Divan Başkanı Hüseyin Güleryüz’ün konuşmasının ardından seçimlere geçildi.

Yönetim Kurulu:

Başkan: Cemal Yıldız

Asil Üye

 1. Hüseyin Güleryüz
 2. Murat Gökgöz
 3. Hidayet Türe
 4. Hüseyin İmamoğlu
 5. Hüsnü Çakır
 6. Veysel Baykut
 7. Mehmet Çelik
 8. Turgut Sargandı
 9. Yavuz Yiğit
 10. Havanur Topal
 11. Muazzez Köse
 12. İbrahim Arat
 13. Mehmet Ali Töngelci
 14. Şerafettin Baş
 15. Nurhayat Diri
 16. Özkan Saatçi
 17. Filiz Rafet Mızraklı
 18. Durukan Arat

Yedek Üye:

 1. Ahmet Küçükekmekçi
 2. Mehmet Ali Bozdemir
 3. Ömer Yavuz
 4. Ayşegül Yavuz
 5. Murat Bal
 6. Erdal Sağlam
 7. Yasemin Kolay
 8. Murat Demirci
 9. Murat Demierel
 10. Korhan Arat
 11. Çağlar Türk
 12. Şaban Selvi
 13. Muhammet Verir
 14. Volkan Özcan
 15. İzzet Atalay
 16. Ünal Bal
 17. Hürmüz Yöndem
 18. Umut Erdem

İl Kongre Adayları:

 1. Cemal Yıldız
 2. Murat Gökgöz
 3. Veysel Baykut
 4. Hüseyin Güleryüz
 5. Durukan Arat
 6. Hüsnü Çakır
 7. Hüseyin İmamoğlu
 8. Hidayet Türe
 9. Mehmet Çelik
 10. Turgut Sarkandı
 11. Yavuz Yiğit
 12. Havanur Topal
 13. İbrahim Arart
 14. Muazzez Köse
 15. Özkan Saatçi
 16. Mehmet Ali Töngelci
 17. Mehmet Ali Bozdemir
 18. Ömer Yavuz
 19. Ayşegül Yavuz
 20. Murat Bal
 21. Erdal Sağlam
 22. Yasemin Kolay
 23. Nur Hayat Diri
 24. Hüseyin Çavdar

Gerze Gündem Haber

Mustafa Yoğurtçu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sancaktar
Sancaktar - 6 yıl Önce

Surda birkac ÝİĞİT kardesimden gerisi hava gazi .
ne yazikki memleket gene yanlis kisilere umut bağlıyor. .yahu cekilin şu isi dahaİYİ yapacak koçyiğitlerin önünden. Halla maddi rant pesinde olan simsarlar var orada..he sunu da unutmayin.balik baştan kokar..

BarokTurk
BarokTurk @Sancaktar - 6 yıl Önce

evet maalesef siyasette şahsi çıkar beklentisi hep var.yer kapmaya çalışan birileri hep var.toplum bu çıkalım dışarı siyaseti ticarete,ranta alet edenler her yerdeler.

Yavuz YİĞİT
Yavuz YİĞİT - 6 yıl Önce

Bugün itibatiyle Gerze ilçemizdende kıvılcım saçmaya başlayan İYİ'lik güneşi; Gerzemize, Sinopumuza ve Ülkemize İYİ'lik getirir inşAllah. Ayrıca bu önemli İlk adımı attığımız günümüzde aramızda bulunup bizi yalnız bırakmayan kıymetli basın mensubumuz Mustafa YOĞURTÇU Beyede teşekkürlerimi sunuyorum.

Nuh Peynirci
Nuh Peynirci - 6 yıl Önce

Bu liste eminim ki değişecektir. Çünkü yeni ve hızlı bir yapılanmada diğer yerlerde yer bulamayanlar şanslarını burada denemek istediğini belli edecektir. Genç ve atılımcı biri olarak en iyi sizin görebileceğinizi birçok arkadaş gibi bende düşunüyorum. Allah utandırmasın.

Mustafa Dinç
Mustafa Dinç @Yavuz YİĞİT - 6 yıl Önce

alternatif ihtiyacından doğan bu partide siyasetle kirlenmemiş yavuz kardeşimizi görmek mutluluk verici. iyi partinin gerzede kesinlikle en iyi tercihlerinin başlarında gelen bir güzellik olmuş. türkiyenin iyi olması ümidiyle...

HÜSEYİN BODUR
HÜSEYİN BODUR - 6 yıl Önce

kongrenizin ülkemiz,devletimiz, milletimiz,ilimiz ve ilçemiz gerze ve gerzelilere hayirli olmasini en kalbi duygularimla temenni ediyor,saygi,sevgi ve muhabbetlerimi gönderiyorum..saygilarimla..

İYİyiz...
İYİyiz... - 6 yıl Önce

Yeni yapılanmanın içinde, daha önce hiçbir parti çatısı altında bulunmamış fakat milli bir duruşa sahip olan Yavuz Yiğit'i parti yönetiminde görmek güzel. Özellikle gencliğe hakim oluşunun ve esnaf olduğu için halk ile içiçe olmasının parti adına çok büyük avantaj olduğunu düşünüyorum. İyi Parti Gerze'de basarilı olmak istiyorsa özellikle böyle insanları değerlendirmeli ve halka ulaşabilmelidir.

Serhat KAHRAMAN
Serhat KAHRAMAN - 6 yıl Önce

Öncelikle Gerze için hayırlı olsun. Yalnız her ne kadar siyasi bir çatının altında toplanılsa da burada topluma güven verebilmek çok önemli. Yönetim stratejisini yüzü ve ismi diğer siyasi partiler ile anılan kişilerle oluşturmak yerine; hiçbir siyasi parti ile adından söz edilmemiş, daha dinamik ve idealist isimler on plana çıkartılmalı. Mesela kurucu üyeler arasındaki isimlerden ve manşetteki resimden dikkatimi ceken Yavuz YİĞİT bu tür bir seçim olmuş ve İYİ olmuş. Herşey inşAllah çok İYİ olacak.

banner381
SIRADAKİ HABER